تخت بادی خوشخواب

تخت بادی دو نفره خوشخواب , با روکش لطيف مخملی سه لايه (فوتر) پر و خالی شدن در 4 دقيقه ، این محصول طرح خوشخواب بوده و طبی میباشد ، از این تخت برای درمان بیماری های کمر درد ، آرتروز ، دیسک کمر ، و درد مفاصل میتوان استفاده کرد ، حجم آن حدودا به اندازه یک کیف لب تاپ میباشد.
ویژگی بسیار خوب این محصول که آن را از سایر محصولات متمایز می کند این است که می توانید آن را برای استفاده های روز مره معمول خود استفاده کنید و در صورت نیاز آن را به بیمار مورد نظر خود اختصاص دهید تا به بهبود او نیز کمک کنید. طراحی تخت بسیار زیباست و بسیار با کیفیت است. طول و عرض استاندارد محصول بهترین گزینه برای منزل هایی است که فضای کافی برای تخت های بزرگ ندارند و از طرفی هم به تخت نیاز دارند. ارتفاع تخت 203 سانتی متر است و عرض آن هم 152 سانتی متر است. همانطور که متوجه شدید این ابعاد بهترین گزینه برای افراد بالای 190 سانتی متر قد و کمتر است که می توانند از آن به راحتی استفاده کنند.
تخت بادی یکنفره با پمپ باد (سه لايه) ، دارای روکش لطيف مخملی (فوتر) طراحی بسيار زيبا و جذاب ،دارای کيف مخصوص حمل و نگهداری و برچسب تعميرات. رنگ طوسی و مشکی ، دارای برآمدگی در قسمت بالای تخت خواب به عنوان بالش ، دارای یک لایه اسفنجی زیر لایه جیر تخت جهت سهولت و نرمی تخت بادی ،کد این محصول در هنگام سفارش 67732 میباشد. تخت خواب بادی یشنهادی تهران اینتکس ، دارای دو سال گارانتی تعویض پمپ باد متصل به تخت . این تخت با وزن بسیار کم 5.5 کیلو گرمی خود می تواند وزنی در حدود 150 کیلو گرم را تحمل کند تخت سه لایه با کیفیت فوق العاده مناسب جهت انواع استفاده ها در منزل و خارج از منزل. این تخت برای مسافرت های طولانی بسیار مناسب است زیرا جای بسیار کمی در چمدان شما اشغال می کند و به سادگی نیز می توانید آن را دوباره راه اندازی کنید. حمل و نقل محصول با وجود کیف بسیار شیک آن که به عنوان هدیه به شما اهدا می شود بسیار ساده تر می شود. ابعاد تخت نیز بسیار مناسب است با طول 203 سانتی متری آن بلند قد ترین افراد هم می توانند از آن به سادگی استفاده کنند.
تخت بادی مسافرتی ، دو نفره زیپدار ، توضيحات محصول: تخت بادی دو نفره بسیار لوکس با طراحی جدید و زیبا دارای پوشش لطیف مخملی ضد آب سر تا سر بدنه - ساختار داخلی مشبک و امکان جریان داخلی هوا برای پایداری بیشتر و خواب راحت تر ، دو تکه زیپدار باقابلیت تبدیل به 2 تشک دو نفره بادی ، محصول شرکت intex دارای کیف برزنتی مخصوص حمل و برچسب تعمیر رایگان این تخت بسیار مناسب است و طراحی فوق العاده زیبایی دارد. با خالی کردن باد آن جای بسیار کمی را اشغال می کند و مناسب مسافرت می شود. اگر این محصول را با سایر تخت های بادی دو نفره مقایسه کنید حتما متوجه این موضوع خواهید شد که وزن آن نسبت به سایر تخت های بادی بسیار کم تر است و خود این نیز قابلیت حمل ساده تر را در آن بیشتر آشکار می کند.
تخت خواب بادی دو نفره سلطنتی : رنگ : مشکی و طوسی ، اين تخت خواب بادی از يک تخت بادی بزرگ و يک تشک میانی تشکيل شده است، که هر يک مستقلاً قابل استفاده است، شما ميتوانيد درصورت لزوم تشک ميانی راخارج کرده و از تخت و تشک بادی ، هر کدام به صورت جدا از هم استفاده کنيد. روکش لطيف مخملی سرتاسر بدنه تخت خواب بادی ( در بسياری از تخت خواب های بادی اين روکش تنهادرسطح فوقانی تخت خواب وجود دارد) سطح موجدار و طبی طراحی بسيار جذاب پمپ برقی جداگانه با توان بالا ( قابليت پروخالی شدن در5 دقيقه). اين پمپ برای ساير وسايل بادی نيز قابل استفاده است. در ديگر تخت خواب های بادی امکان استفاده جداگانه پمپ وجود ندارد این تخت خواب بادی دارای 2 عدد کيف مخصوص حمل و نگهداری برچسب تعمیرات میباشد. این تخت از محصولات بسیار لوکس در این زمینه است که مناسب تمامی افراد است. کیفیت و ساخت آن در میان بهترین هاست. این محصول از نظر وزن کمی سنگین تر از سایرین است که نسبت به ویژگی های آن کاملا ارزشمند است.
تخت بادی یک نفره دو طبقه ، رنگ: سورمه ای ، با روکش لطيف مخملی ، ( قابليت پر و خالی شدن در 3 دقيقه) سطح موجدار طبی ، کنترل پمپ برای کاهش يا افزايش حجم باد تخت ، دارای کيف مخصوص حمل و نگهداری و بر چسب تعمیرات رایگان . بهترین گزینه برای فضاهای کوچک منزل و آپارتمانها ، و همچنین خوابگاه و مسافرت جنس و مواد تشکیل دهنده تخت که پی وی سی درجه یک می باشد به گونه ای است که طی مدت زمان استفاده، از کیفیت آن کاسته نمی شود. به علاوه مشکل فرو رفتگی پس از مدتی استفاده که در تشک های معمولی وجود دارد در این تخت مشاهده نمی شود. بر روی قسمت بالایی تخت نیز یک بر آمدگی وجود دارد تا بتوان از آن به عنوان بالش استفاده کرد.
تخت خواب بادی دو نفره(جدید) ،تخت خواب بادی ، ظاهر زیبا و قوس دار ، همراه با بالش سر خود ، دارای ساک حمل و برچسب تعمیرات رایگان ، پر و خالی کردن این تخت کمتر از 5 دقیقه 3 سال گارانتی تعویض پمپ باد، جدید ترین محصول 2014 شرکت اینتکس با طراحی جدید و کیفیت عالی ، برای استفاده در اتاق خواب جهت استفاده دائمی تخت خواب بادی دو نفره طرحی همانند بیضی از کناره ها دارد که باعث متمایز شدن آن از سایر محصولات می شود.